9. Warsaw International Media Summit

dodano: 
24.08.2016
komentarzy: 
0

Rynek mediów i telekomunikacji, pomimo ciągłego zmagania się z nowymi wyzwaniami i wygórowanymi oczekiwaniami konsumentów z dnia na dzień zaskakuje nowymi technologiami i rozwiązaniami. Reprezentanci tego sektora będą rozmawiać na temat fundamentalnych zagadnień podczas Warsaw International Media Summit, który odbędzie się 12-13 października 2016 r. w Hotelu Westin w Warszawie. Kongres to okazja do dyskusji na temat kluczowych wyzwań i problemów, z jakimi na co dzień spotyka się branża oraz wymiany wiedzy, opinii i doświadczeń między decydentami i uczestnikami polskiego rynku telekomunikacyjnego, medialnego i nowych technologii.

„Warsaw International Media Summit jest ważnym wydarzaniem, podczas którego kluczowi przedstawiciele rynku telekomunikacyjnego i medialnego mają okazję spotkać się w jednym miejscu i podjąć dyskusję na istotne dla tych branż tematy. Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu merytorycznego paneli dyskusyjnych, natomiast pod wieloma względami doceniam również to, co ma miejsce w kuluarach konferencji, i.e., swobodna wymiana poglądów między uczestnikami rynku – która bywa najbardziej produktywną formą komunikacji, jeżeli chodzi o globalne spojrzenie na trendy rynkowe” - mówi Przemysław Kurczewski, Przewodniczący Rady Programowej Warsaw International Media Summit/prezes zarządu, EmiTel.

 

 

Wśród kluczowych zagadnień, które zostaną poruszone podczas Konferencji znajdują się m.in.: przyszłość mediów publicznych, monetyzacja mediów i modele biznesowe przyszłości, finansowanie mediów w świetle zmian i tendencji konsumpcji, piractwo i współpraca z instytucjami rządowymi, technologie przyszłości, kanały dystrybucji treści, cyberbezpieczeństwo.

Obszary tematyczne wydarzenia określone zostały przez Radę Programową pod przewodnictwem Przemysława Kurczewskiego, Prezesa Zarządu EmiTel. w Warszawie. W jej skład wchodzą m.in.:
Magdalena Gaj - prezes, Urząd Komunikacji Elektronicznej
Witold Graboś - zastępca przewodniczącego, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji  
Artur Waliszewski - Regional Business Managing Director CEE, Google
Tomasz Gillner-Gorywoda - wiceprezes Zarządu, Cyfrowy Polsat
Adam Sawicki - prezes zarządu, T-Mobile Polska
Maciej Maciejowski - członek zarządu ds. Rozwoju Biznesu, TVN
Aleksander Kutela – prezes zarządu, Grupa Onet.pl
Jakub Turowski - Head of Public Policy for Poland, Facebook

Więcej informacji na temat projektu na stronie: www.telekomunikacjaimedia.pl.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin