Agata Duda prowadziła rozmowę wideo z uczniami. Wpis ze zdjęciami na Twitterze skrytykowali użytkownicy

dodano: 
03.04.2020
komentarzy: 
0

Kancelaria Prezydenta opublikowała na Twitterze wpis o rozmowie wideo Pierwszej Damy, Agaty Dudy z warszawskimi licealistami, którzy czas pandemii spędzają w internacie. Wywołało to słowa krytyki ze strony użytkowników portalu – czytamy na wiadomosci.wp.pl. Chodzi o jedno z dołączonych do tweeta zdjęć, na którym widać, jak kilkunastu uczniów siedzi blisko siebie w tym samym pomieszczeniu.

 

Źródło: twitter/prezydentpl

„To zdjęcie to zaprzeczenie wszystkiemu, co od rządzących słyszeliśmy w ostatnich dniach” – skomentował sprawę na swoim profilu publicysta Patryk Słowik. Internauci również negatywnie ocenili wpis: „Świetny przykład dajecie (...)”, „Co to za zgromadzenie na jednym z ujęć?”, „Niezła koncentracja uczniów” – pisali.

Źródło: twitter/PatrykSlowik

Źródło: twitter/marcin_brachu

Źródło: twitter/JJaszkiewicz

Źródło: twitter/bbttkk

Jak informuje Kancelaria Prezydenta, Agata Duda prowadziła rozmowę z uczniami Niepublicznego Kolegium św. Stanisława, do którego uczęszcza młodzież polskiego pochodzenia z byłych republik ZSRR, spośród których ponad 210 uczniów przyjechało do Warszawy ze Wschodu. Spotkanie wideo dotyczyło m.in. próbnej matury z języka polskiego, zdalnego nauczania czy przebywania w izolacji. (kd)

Źródło:

wiadomosci.wp.pl, Agata Duda rozmawiała z młodzieżą. Zamieszanie po publikacji Kancelarii Prezydenta, Piotr Białczyk, 2.04.2020 / Zdjęcie główne: www.prezydent.pl, Pierwsza Dama z uczniami o przebiegu próbnej matury, 2.04.2020, fot. Grzegorz Jakubowski
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin