REKLAMA

Ambasadorzy marek: Adam Kornacki dla EDIFICE

dodano: 
10.08.2017
komentarzy: 
0

Prezenter telewizyjny i dziennikarz motoryzacyjny Adam Kornacki został ambasadorem zegarków EDIFICE.

Decyzja o współpracy uzasadniona została w informacji prasowej: „to, co łączy prezentera telewizyjnego i japońską markę, to miłość do motoryzacji”. Jak czytamy, „marka od lat partneruje wyścigom samochodowym”, a Adam Kornacki w swojej pracy dziennikarskiej „odkrywa przed widzami tajemnice motoryzacyjnego świata”.  

Kornacki brał także czynny udział w wyścigach – w 1997 roku wystartował w mistrzostwach Polski, a w 2009 roku zdobył tytuł mistrza Polski w klasyfikacji generalnej. EDIFICE podkreśla także styl i osobowość ambasadora, które pasują do wizerunku marki.


Zdjęcie z sesji Adama Kornackiego dla EDIFICE

Umowa z ambasadorem została podpisana na dwa lata. Do jego obowiązków należą: udział we wszystkich sesjach zdjęciowych do kampanii promujących nowości oraz w wewnętrznych eventach organizowanych dla klientów przez dystrybutora zagarków w Polsce – firmę ZIBI, a także promowanie marki przez noszenie zegarka EDIFICE podczas wszystkich wystąpień publicznych, programów czy eventów.

Celem kampanii z Adamem Kornackim jest budowanie wizerunku marki EDIFICE i nierozerwalne łączenie go ze światem motoryzacji, dynamiki, technologii i sportowej elegancji.

ZIBI korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów.

Zdjęcie główne pochodzi z sesji Adama Kornackiego dla EDIFICE. Autorem sesji jest Artur Kos.

(bm)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin