Ambasadorzy marek: Agnieszka Dygant dla Avonu

dodano: 
07.02.2020
komentarzy: 
0

Agnieszka Dygant została ambasadorką marki Avon. W jej najnowszej kampanii Dygant promuje zapach Her Story. Marka w przekazie chce pokazać, że każda kobieta jest autorką swojej historii i może być inspiracją dla innych.

Agnieszka Dygant pojawiła się na okładce katalogu Avon nr 3/2020, dostępnego na rynku od 6 lutego 2020 roku. W tym terminie również zostały wyemitowane spoty telewizyjne na antenie głównej stacji TVN, Polsat i TVP, w kobiecych kanałach tematycznych, na platformach VOD i Ipla, a także w kinach Helios, Multikino i Cinema City. Dodatkowo kampania obejmuje swoim zasięgiem działania PR i promocję w mediach społecznościowych.

„W kampanii Her Story chcemy podkreślić, że Avon docenia każdy aspekt kobiecości. Chcemy pokazać kobietom, że każda z nich jest dla nas ważna, a ich historie są dla nas wielką inspiracją, dlatego do wystąpienia w sesji zdjęciowej i spocie telewizyjnym zaprosiliśmy nasze Ambasadorki Piękna. To dla takich kobiet jak one stworzyliśmy zapach Her Story, który ma inspirować do podążania własną ścieżką. Twarzą zapachu została Agnieszka Dygant. Aktorka myśli i działa odważnie, ufa swoim wyborom, nie boi się iść pod prąd, dlatego motywuje wiele z nas do spełniania marzeń i pisania swojej własnej historii” – mówi Anna Werstler, dyrektor marketingu CE Avon.

Koncepcja kreatywna kampanii została stworzona przez agencję Wunderman Thompson, którą w Polsce zrealizowała agencja Lemon. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom, a za działania PR agencja Garden of Words. Aktywacje w social mediach zostały przygotowane przez dział marketingu Avon Cosmetics Polska. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin