Ambasadorzy marek: Anna Dereszowska dla Salomon

dodano: 
06.10.2020
komentarzy: 
0

Anna Dereszowska, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka, została ambasadorką marki Salomon – producenta produktów outdoorowych. Dereszowska jest zaangażowana w działania promujące najnowszą kolekcję butów – Vaya Woman. Aktorka ma wspierać markę w inspirowaniu innych kobiet do aktywności na świeżym powietrzu.

Dowiadujemy się, że według marki Anna Dereszowska „to typ tzw. superwoman, której wszelkiego rodzaju wyzwania nie są straszne”. Firma mówi, że nowa ambasadorka na co dzień łączy obowiązki związane z zawodem aktorki i rolą mamy, a oprócz tego kocha sport.

Jak zaznacza Iwona Skolicka, dyrektor marketingu Salomon, marka stworzona jest dla wszystkich osób kochających aktywny tryb życia, a nowa ambasadorka jest „aktywną sportowo osobą, odważną, która nie boi się pokazywać zmęczenia”

„Markę Salomon znam i obserwowałam od kilku lat” – tłumaczy natomiast Dereszowska. „Ceniłam ją za bezpieczeństwo, funkcjonalność, komfort, wąskie i specjalistyczne podejście w produkcji sprzętu do danych dyscyplin. Jedyne, czego brakowało mi w ofercie marki, to produkty o dużej uniwersalności, fajnym stylu, z wyraźnie podkreśloną nutką kobiecości. Dlatego tak bardzo cieszę się, że wreszcie pojawiły się modele uwzględniające nasze, kobiece potrzeby. Nowe kolekcje Salomona cechują się fajnym designem, a wiele rzeczy spokojnie mogę włożyć na co dzień. Co do funkcjonalności czy jakości produktów Salomon nigdy nie trzeba było mnie przekonywać. Cieszę się, że możemy razem współpracować” – dodaje.

Współpraca Salomon z nową ambasadorką obejmuje wspracie marki w social mediach aktorki, udział Dereszowskiej w eventach firmy i jej wypowiedzi do mediów.

Dereszowska dołączyła do grona dotychczasowych ambasadorek marki: aktorki Pauliny Holtz, prezenterki Beaty Sadowskiej, trenerki personalnej Anny Dziedzic i modelki Anny Markowskiej.

(kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin