Ambasadorzy marek: Barbara Kurdej-Szatan dla filmu o Barbie

dodano: 
29.07.2016
komentarzy: 
0

Firma Mattel, największy pod względem przychodów ze sprzedaży producent zabawek na świecie i właściciel marki Barbie, planuje 12 sierpnia premierę filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda”.

Amabasadorką produkcji została Barbara Kurdej-Szatan – aktorka filmowa, serialowa i teatralna oraz wokalistka zespołu Soul City.

„Film »Barbie: Gwiezdna przygoda« opowiada o sile przyjaźni, wiary w siebie i we własne przeczucia. Są to wartości, którymi staram się kierować w życiu, i które chciałabym przekazać swojej córce – dodaje wokalistka. Nagrywając filmowe piosenki, czułam te emocje z czasów dzieciństwa, kiedy Barbie była bohaterką niezliczonych fantastycznych historii pisanych przez moją wyobraźnię. Mam ogromną nadzieję, że widzowie pokochają ten film tak samo mocno jak ja. Zapraszam do kin!” – mówi ambasadorka marki.

Piosenki nagrane przez Barbarę Kurdej-Szatan nie tylko będzie można usłyszeć w „Barbie: Gwiezdna przygoda”, lecz także na płycie CD ze ścieżką dźwiękową filmu.

„Barbie: Gwiezdna przygoda” to kosmiczna opowieść, która przenosi oglądających w świat niezwykłych stworzeń, nieziemskich widoków i emocjonujących przygód. Historia w filmie opowiada o ratowaniu gwiazd i odnajdowaniu własnego „ja”.

(mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin