Ambasadorzy marek: Dorota Szelągowska dla Castoramy

dodano: 
13.06.2018
komentarzy: 
0

Dorota Szelągowska została nową ambasadorką marki Castorama Polska. Dziennikarka i projektantka wnętrz występuje w programie „Dorota Inspiruje”, który powstał dzięki współpracy z firmą.

„Działalność Doroty Szelągowskiej idealnie wpisuje się w naszą codzienną pracę. Każdego dnia nasz zespół wspiera Polaków w ulepszaniu ich mieszkań. Uważamy, że każdy powinien mieć dom, w którym czuje się dobrze. Realizujemy ten cel poprzez dostarczanie klientom produktów i usług dopasowanych do ich potrzeb, jak i inspirując ich do wprowadzania zmian oraz podpowiadając najlepsze rozwiązania. Dzięki Dorocie możemy robić to jeszcze lepiej” – mówi Beniamin Schön, dyrektor marketingu w Castorama Polska.

Współpraca Castoramy z Dorotą Szelągowską ma wielowymiarowy charakter. Dotychczas dziennikarka i projektantka wnętrz promowała już loterię urodzinową sieci, w ktorej główną nagrodą była przeprowadzana przez nią metamorfoza mieszkania. Wizerunek ambasadorki marki pojawia się również w nowych katalogach produktowych Castoramy, w których udziela ona porad i przedstawia swoje projekty. Dorota Szelągowska angażuje się też w działania wspierające sieć w mediach społecznościowych. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin