Ambasadorzy marek: Julia Wieniawa dla NeoNail

dodano: 
12.07.2018
komentarzy: 
3

Aktorka i wokalistka Julia Wieniawa została kolejną ambasadorką NeoNail. We współpracy z marką stworzyła kolekcję lakierów hybrydowych, nawiązującą do rozwiniętego hasła kampanii „+10 do kobiecości”, które brzmi „+10 do wiary w siebie”.

W gronie ambasadorów marki są już Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Joanna Krupa.

Kampania z udziałem Julii Wieniawy ruszyła 18 czerwca 2018 roku. W ramach współpracy aktorka stworzyła autorską kolekcja lakierów hybrydowych Colors of Freedom. Nazwy kolorów lakierów z tej kolekcji, czyli Wild Heart, Never Give Up, Self Belief, Fight for It, Be Yourself, Chasing Dreams, „nawiązują do wolności, niezależności i motywują do działania” – czytamy w informacji prasowej.

Marka planuje wykorzystanie wizerunku ambasadorki w materiałach ATL i BTL oraz w kolejnych akcjach specjalnych.

„W nowej odsłonie kampanii z Julią Wieniawą chcemy pokazać, że każda kobieta jest wyjątkowa i jeśli tylko chce – może osiągnąć wszystko. Claim »+10 do kobiecości« na potrzeby nowej kolekcji rozwinęliśmy do »+10 do wiary w siebie«. Chcemy, by stał się manifestem pewności siebie, wiary we własne możliwości i odwagi w dążeniu do celu” – wyjaśnia Joanna Wojtuń-Witkowska, Marketing Manager marki NeoNail.

Umowę z aktorką podpisano na rok. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin