Ambasadorzy marek: Marcin Tyszka dla Maxfliz

dodano: 
07.04.2021
komentarzy: 
0

Marcin Tyszka, polski fotograf specjalizujący się w fotografii mody, został ambasadorem sieci salonów z wyposażeniem wnętrz Maxfliz. Jak tłumaczy marka, Tyszka poza sferą zawodową rozwija również swoje pasje do wnętrz, designu i egzotycznych roślin.

W ramach współpracy Tyszka przygotowuje projekt przestrzeni w warszawskim salonie firmy „od pomysłu aranżacji, przez realizację, po dobór dodatków i materiałów firmy”. Jak tłumaczy ambasador, miejsce, które nazwał „kawalerką do przyjemności”, może być „atrakcyjne nie tylko dla ludzi, którzy urządzają swoje mieszkania i domy”, ale też przestrzenią, „w której będzie można robić ciekawe sesje zdjęciowe”.

Strony tłumaczą, że „design i moda się ze sobą łączą”, ponieważ „wnętrzem, tak jak ubiorem, wyraża się siebie”, dlatego w ramach współpracy stworzono dwa konkursy – w jednym z nich można „zaprojektować oryginalną stylizację ubioru, określającą naszą osobowość lub charakter wnętrza, w którym wykona się zdjęcie stylizacji”, a później opublikować ją na Instagramie. Druga inicjatywa jest skierowana do architektów i dotyczy projektu wnętrza.

Źródło: instagram.com/tyszka_marcin

(kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin