Ambasadorzy marek: Rafał Maślak dla TETRIS

dodano: 
25.02.2020
komentarzy: 
0

W lutym 2020 roku Rafał Maślak – były Mister Polski, fotomodel i prezenter – został ambasadorem polskiego producenta mebli TETRIS. W ramach współpracy będzie promować nowa kolekcję mebli „Pluma”.

„W ostatnim czasie moje życie bardzo się zmieniło, zostałem tatą. Bycie głową rodziny to wielka odpowiedzialność. Podjąłem decyzję o zakupie domu i cały czas poszukuję najlepszych rozwiązań do jego urządzenia. Jako osoba wykorzystująca swój wizerunek zawsze przykładam najwyższą staranność i uwagę do jakości. Najnowsza kolekcja firmy TETRIS mnie zaciekawiła. Szereg rozwiązań, jak modułowość, możliwość personalizowania mebla to ukłon w stronę wielkomiejskich przestrzeni: domów, apartamentów, loftów i ja właśnie takich mebli szukam” – mówi Rafał Maślak.

W ramach współpracy ambasador będzie promował najnowszą kolekcję mebli oraz treści dla klientów w swoich mediach społecznościowych. Działania opierają się na content marketingu – m.in. opowiadaniu o użyteczności i jakości produktów oraz zastosowanych rozwiązaniach – i użyczeniu wizerunku w przyszłych projektach marki w 2020 roku. Promocja ma być prowadzona zarówno w mediach ogólnopolskich, jak i regionalnych (prasa, internet, radio). Kampania potrwa do końca 2020 roku. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin