Andrzej Duda opublikował spot przypominający grę. Bohaterem wybuchający Rafał Trzaskowski

dodano: 
09.07.2020
komentarzy: 
0

Internauci krytykują nowy spot wyborczy Andrzeja Dudy. W krótkim filmie, przypominającym grę wideo, bohaterem jest Rafał Trzaskowski, który pod koniec eksploduje z powodu źle podjętych decyzji.

Spot wyglądem przypomina grę wideo, a jego bohaterem jest konkurent Dudy w II turze wyborów prezydenckich, Rafał Trzaskowski. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na tle Warszawy zbiera spadające z góry czerwone postulaty – takie jak „wyższe podatki”, „partyjne przepychanki”, „brak wsparcia dla rodzin” czy „waluta euro w Polsce” – a pomija postulaty zielone – takie jak „niższy PIT”, „niższy CIT”, „współpraca z rządem” czy „500+”. Na końcu filmu Trzaskowski zaczyna się obracać, eksploduje, a w wideo pojawia się napis „game over”. Film podpisano słowami: „Rafał Trzaskowski – pogromca dobrych pomysłów, kolekcjoner złych rozwiązań, kandydat awaria. Czy na pewno chcesz zagłosować na chaos i bałagan?”.

post

Źródło: facebook.com/andrzejduda

Wideo wzbudziło zainteresowanie internautów. Do czasu publikacji tekstu na PRoto.pl na facebookowy post zareagowano ponad 44 tys. razy i pojawiło się pod nim ponad 18 tys. komentarzy – często krytycznych.

„To co Pan robi przypomina mi wybory do samorządu uczniowskiego”, „Nie wiem już czy oglądam profil prezydenta Polski, czy trzynastolatka, który mści się na koledze z klasy”, „Za każdym razem, kiedy coś się pojawia na tym fanpage’u, to sprawdza, czy to naprawdę jest oficjalna strona prezydenta, bo nie mogę uwierzyć” – piszą w komentarzach internauci.

screen

screen

screen

screen

screen

sceen

screen

Źródło: facebook.com/andrzejduda

(ak)

Zdjęcie główne: facebook.com/andrzejduda

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin