Brytyjsko-irlandzkie KFC sparodiowało Trumpa w zaczepce McDonalda

dodano: 
10.01.2018
komentarzy: 
0

Jak podaje portal bbc.com, rywalizacja pomiędzy KFC a McDonaldem nabiera kolorów. Nie pierwszy raz jesteśmy świadkami słownych potyczek między dwoma największymi gigantami fastfoodowymi na Twitterze. Tym razem to brytyjsko-irlandzki profil KFC w nietypowy sposób zaczepił swojego rywala.

Źródło: twitter.com/KFC_UKI

Post skierowany do McDonalda był parodią wpisu, który Donald Trump zaadresował do Kim Dzong Una, prezydenta Korei Północnej, czytamy dalej. W swojej noworocznej mowie przywódca stwierdził, że ma na biurku nuklearny guzik, który może uruchomić w każdej chwili. Prezydent USA zatweetował w odpowiedzi, że ma „większy i groźniejszy przycisk”, czytamy.

Źródło: twitter.com/realDonaldTrump

Źródło informuje, że wpis KFC ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Niektórzy użytkownicy serwisu społecznościowego pochwalili brytyjsko-irlandzki profil za komiczną i jednocześnie inteligentną zaczepkę. Z drugiej strony, pojawiły się też komentarze sugerujące, że KFC tym samym dołączył do twitterowych potyczek McDonalda i Wendy’s (amerykańska sieć fast food), na co zwrócili uwagę niektórzy, niekoniecznie przychylni, użytkownicy, podaje portal bbc.com. (jg)

Źródło:

bbc.com, KFC jibe at McDonald's with Trump parody tweet, Rozina Sini, 07.01.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin