Co o Grasiu sądzi opinia publiczna

dodano: 
25.02.2009
komentarzy: 
0

Paweł Graś zadebiutował w roli rzecznika prasowego rządu w programie „Kropka nad i” w TVN24. Natomiast nominację polityka PO na nowe stanowisko na łamach mediów szeroko komentują dziennikarze, medioznawcy, partyjni koledzy oraz byli rzecznicy rządów.

„Brzydzę się kłamstwem, a w tej chwili rząd najbardziej potrzebuje dobrej, rzetelnej komunikacji”, tłumaczył Monice Olejnik Paweł Graś w TVN24.

Z opinii dziennikarzy i polityków wynika, że nowy rzecznik jest małomówny i specjalnie nie przepada za światłami kamer, podaje Polska. Jednak zdaniem partyjnego kolegi Waldy Dzikowskiego z PO, Graś – nazywany w PO „generałem” – małomówność rekompensuje przekazywaniem rzetelnych informacji. „To cenniejsze niż paplanie na każdy temat”, twierdzi Dzikowski.

Graś – jak zgodnie przekonują w Super Expresie Wiesław Gałązka i były rzecznik rządu Michał Tober, a także Adam Sofuł w Pulsie Biznesu - pełnić będzie rolę posłańca złych wieści. Ich zdaniem, premierowi natomiast przypadnie rola informowania o sukcesach. Nowa posada Grasia zapewne nie będzie dla niego trampoliną do dalszej kariery politycznej, mówi Gałązka, a Sofuł dodaje, że dla polityka może to być wręcz „pocałunek śmierci” . (ał)

Źródło:

Kropka nad i TVN24, 24.02.09, 20:00; Polska, Paweł Graś, czyli milczący generał rzecznikiem rządu, Anita Czupryn, 25.02.09, s.1; Puls Biznesu, Twarz na ciężkie czasy, Adam Sofuł, 25.02.09, s.2; Super Ekspress, To chłopiec do bicia, rozmawiał Paweł Lidkiewicz, 25.02.09, s.4
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin