Czy kultura organizacji ma znaczenie? Forum Employer Branding już 18 czerwca

dodano: 
04.06.2019
komentarzy: 
0

Już we wtorek 18 czerwca 2019 roku w Warszawie odbędzie się 8. edycja Forum Employer Branding. To wydarzenie dla osób zainteresowanych strategicznym budowaniem marki pracodawcy. Podczas spotkania prelegenci podzielą się swoją wiedzą ekspercką, zaprezentują przykłady dobrych praktyk oraz wymienią się opiniami i doświadczeniami.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do praktyków, tj. dyrektorów, menedżerów działów HR oraz PR bądź CSR różnej wielkości firm działających w różnych sektorach gospodarki.

„Czy kultura organizacji ma znaczenie?” to temat przewodni tegorocznej edycji Forum Employer Branding.

Wydarzenie rozpocznie się od przedstawienia wyników badania jakościowego „7 Wspaniałych w IT”. Później nastąpi prezentacja wybranych studiów przypadków opisanych w badaniu.

Wystąpią m.in. Magdalena Plasun z Boldare, która opowie o kulturze holakracji, która panuje w firmie, Małgorzata Pietraszewska z firmy 10clouds, która z kolei powie o wartościach firmowych i o tym, jak one kształtują kulturę organizacji.

Magdalena Brzus z Nest Banku będzie z kolei mówiła o znaczeniu onboardingu w kształtowaniu idealnego miejsca pracy, a Gabriela Plencler-Borecka z Capgemini opowie o atmosferze w firmie – jak ją budowano i jak jest pięlęgnowana, a także w jaki sposób promowana jest na zewnątrz organizacji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin