REKLAMA

Czyszczenie toalet i sprzątanie zwierzęcych odchodów w zamian za korzystanie z Wi-Fi?

dodano: 
17.07.2017
komentarzy: 
0

22 tys. osób zaakceptowało regulamin otwartej sieci Wi-Fi, zawierający zapis, zgodnie z którym użytkownicy wyrażali zgodę na wykonanie 1000 godzin prac społecznych – podaje radiozet.pl. Taki punkt do swojego regulaminu dodała firma Purple, operator publicznych hotspotów z Wielkiej Brytanii.

„Użytkownik jest zobowiązany do wykonania na żądanie Purple 1000 godzin prac społecznych. W ramach tych aktywności może m.in. sprzątać zwierzęce odchody z parków, zapewniać głaskanie i czułości dla bezdomnych psów i kotów, ręcznie udrażniać kanalizację, czyścić mobilne toalety podczas festiwali muzycznych i innych wydarzeń oraz malować muszle ślimaków w celu poprawienia im humoru” – cytuje fragment regulaminu radiozet.pl.

Akcja zorganizowana przez firmę Purple miała na celu pokazanie, że wiele osób nie czyta regulaminów i po prostu odruchowo je akceptuje – pisze źródło. Operator hotspotów całą sytuację obrócił w żart i zapowiedział, że nie będzie wymagał od użytkowników, którzy zaakceptowali regulamin, wywiązania się z ustaleń zawartych w przytoczonym wyżej punkcie – czytamy. (pk)

Źródło:

radiozet.pl, Będą czyścić publiczne toalety, bo nie przeczytali regulaminu Wi-Fi, MT, 14.07.2017
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin