Dawid Frik kieruje biurem PR Grupy Hasco

dodano: 
11.03.2019
komentarzy: 
0

Dawid Frik objął 7 marca 2019 roku stanowisko kierownika biura PR Grupy Hasco, producenta m.in. leków, kosmetyków i suplementów diety. Odpowiada za komunikację i wizerunek podmiotów Grupy w mediach, a także koordynuje prace biura prasowego i współuczestniczy w przygotowywaniu wydarzeń, włącznie z tymi organizowanymi z okazji 35-lecia funkcjonowania Grupy.

Frik zastąpił Aleksandrę Kowal, która w marcu 2019 roku objęła nowo utworzone stanowisko pełnomocnika ds. CSR Grupy Hasco. Zajmuje się projektami edukacyjnymi, współpracą z fundacjami i stowarzyszeniami, sponsoringiem oraz rozwojem wolontariatu pracowniczego. Kowal ponadto wciąż, od ponad trzech lat, koordynuje projekty w Fundacji Hasco-Lek.

Frik poprzednio kierował zespołem ds. marketingu oraz był rzecznikiem prasowym w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Jest absolwentem tej szkoły (I stopień: komunikacja społeczna i dziennikarstwo, II stopień: zarządzanie wizerunkiem i e-PR) oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu (podyplomowe studia menedżerskie). (mp)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin