Dorota Zawadzka została rzeczniczką prasową Work Service

dodano: 
19.06.2020
komentarzy: 
0

W czerwcu 2020 roku Dorota Zawadzka rozpoczęła pracę jako rzeczniczka prasowa Work Service – firmy branży HR zapewniającej rozwiązania w obszarze zasobów ludzkich. Zawadzka objęła także stanowisko menedżera ds. komunikacji. Odpowiada za współpracę z mediami, relacje z organizacjami pracodawców i stowarzyszeniami działającymi w obszarze rynku pracy. Przejęła także koordynację autorskiego badania dotyczącego polskiego rynku pracy „Barometr Rynku Pracy”. Włączy się też w projekty społecznej odpowiedzialności biznesu i będzie wspierała w obszarze komunikacji działania wszystkich działów firmy – przede wszystkim marketingu, handlowego i HR. Podlega bezpośrednio prezes zarządu Work Service, Iwonie Szmitkowskiej.

Nowe funkcje Zawadzkiej w Work Service są przedłużeniem jej współpracy z firmą, która rozpoczęła się wiosną 2020 roku (była to współpraca projektowa). Zawadzka wcześniej była związana z Instytutem Humanites, Niezależną Fundacją Filmową oraz IAB Polska. W przeszłości kierowała także działaniami public relations w firmach takich jak UPC, CANAL+ czy Kancelaria Gessel oraz w Europejskim Forum Nowych Idei Konfederacji Lewiatan. Zajmowała się komunikacją korporacyjną, promocją wydarzeń i projektów (m.in. EFNI, Forum IAB, Dwie Godziny dla Rodziny). Współpracowała też z firmami partnerskimi, sponsorami, agencjami komunikacji marketingowej i eventowymi. Karierę zawodową są zaczynała w branży filmowej i telewizyjnej.

Dorota Zawadzka przez kilka lat wykładała public relations na Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny). Studiowała romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim, którą ukończyła na uniwersytecie Paris VII Denis Diderot. Jest również absolwentką studiów podyplomowych Institut Francais de Presse na Paris II Assas oraz INALCO.

Poprzednio funkcję rzecznika prasowego Work Service pełniła Joanna Przemyślańska-Włosek. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin