Dwie nowe osoby w dziale PR agencji Abanana

dodano: 
20.04.2018
komentarzy: 
0

W lutym 2018 roku w ramach rozwoju działu PR agencji Abanana do zespołu dołączyły dwie osoby.

Bartosz Dziedzic objął stanowisko specjalisty ds. public relations. Zajmuje się dbaniem o relacje agencji z mediami, przygotowywaniem i tłumaczeniem tekstów prasowych, prowadzeniem części kreatywnej projektów dla klientów oraz bloga firmowego.

Wcześniej Dziedzic pracował w takich firmach jak click community czy OX Media. Ma też doświadczenie radiowe. Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją w zakresie dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego.

Do działu PR Abanany dołączył też Paweł Moś, który pełni funkcję specjalisty ds. contentu. Odpowiada za realizację strategii contentowych klientów agencji, pisemną część projektów wizerunkowych czy redakcję i korektę tekstów prasowych oraz pojawiających się na blogu firmowym. Ponadto, w zależności od potrzeb, wspiera zespół w innych działaniach PR-owych.

Moś współpracował m.in. z Krakowskim Biurem Festiwalowym, dla którego organizował cykl wydarzeń „Drugie życie książki”. Pisał również teksty na temat technolgii mobilnych dla magazynu „Świat i Słowo”, a także zajmował się prowadzeniem warsztatów fotograficznych. Studiował edytorstwo i kognitywistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest też absolwentem polonistyki ze specjalnością kulturoznawczą na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

(pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin