Dyrektor On Board PR założyła własną agencję

dodano: 
21.11.2011
komentarzy: 
1

Iwona Kubicz, która do początku listopada pełniła funkcję head of strategy and development w On Board PR, została prezesem nowo powstałej na rynku PR firmy Procontent Communication. Firma specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, wewnętrznej i kryzysowej.

Procontent Communication jest firmą doradczą ukierunkowaną na opracowywanie oraz realizację strategii komunikacyjnych dla dużych i średnich polskich przedsiębiorstw instytucji publicznych i organizacji otoczenia biznesu. „Naszym celem jest również świadczenie usług z zakresu CSR, gdyż opublikowane przez Unię Europejską strategie dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu w perspektywie 2020 roku plasują tę dziedzinę na kluczowym miejscu pośród wyzwań komunikacyjnych, jakie stoją przed gospodarkami w regionie”- mówi Iwona Kubicz.

Dyrektor zarządzającą Procontent Communication została Weronika Nowak, która w On Board PR pracowała na rzecz projektów obsługiwanych w działach power, gas & chemical industry, retail oraz pharmaceuticals, biotechnology & medical market consulting. Dodatkowo zespół zasiliła w roli konsultantki Katarzyna Słupek. Klienci, które firma obsługuje to: Kancelaria WKB Wierciński Kwieciński Baehr oraz Fundacja Ja Wisła.

Obowiązki Iwony Kubicz w On Board PR zostały podzielone pomiędzy dyrektorów poszczególnych działów. (es)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
21.11.2011
14:31:00
k
(21.11.2011 14:31:00)
Iwona, gratulacje! Dziwi tylko nominacja na dyrektor zarządzającą...
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin