Gala Plebiscytu MediaTory już w sobotę!

dodano: 
03.12.2019
komentarzy: 
0

Już 7 grudnia 2019 roku podczas gali finałowej ogłoszeni zostaną zwycięzcy 13. edycji Plebiscytu MediaTory, w którym studenci dziennikarstwa z całej polski nagradzają najlepszych dziennikarzy i ludzi mediów.

Nagrody przyznawane są w dziewięciu kategoriach: AkumulaTOR, DetonaTOR, InicjaTOR, ObserwaTOR, NawigaTOR, ProwokaTOR, ReformaTOR oraz TORpeda.

W tym roku poza 42 dziennikarzami statuetki mogą zdobyć cztery projekty dziennikarskie oraz pięć zespołów redakcyjnych. Z listą nominowanych można zapoznać się na stronie.

Podczas gali nagrodę odbierze także Beata Michniewicz, dziennikarka nagrodzona tytułem AuTorytetu. To kategoria, w której wyróżnienie przyznawane jest za całokształt pracy dziennikarskiej i promowanie najwyższych standardów, profesjonalizmu i rzetelności.

Gala finałowa odbędzie się 7 grudnia 2019 roku o godzinie 18:00 w Auditorium Maximum Uniwesytety Jagiellońskiego w Krakowie.

Wstęp na galę jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem w niej mogą zarezerwować miejsca za pomocą formularza na stronie.

Wejściówki można odebrać także w dniu gali w trzech miejscach:
– w Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33): od 10:00 do 17:15
– na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej (ul. Łojasiewicza 4): od 10:00 do 14:00
– na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego (ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1): od 10:00 do 14:00

Organizatorami 13. edycji Plebiscytu są: Stowarzyszenie MediaTory oraz Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Współorganizatorem Plebiscytu jest Uniwersytet Jagielloński. 

PRoto.pl jest patronem medialnym Plebiscytu. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin