Grupa Enea ma nową dyrektor departamentu PR i komunikacji

dodano: 
23.07.2020
komentarzy: 
0

W lipcu 2020 roku Anna Lutek rozpoczęła pracę w Grupie Enea. Objęła stanowisko dyrektora departamentu PR i komunikacji, który odpowiada za public relations, komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, sponsoring oraz CSR.

Poprzednio, przez blisko półtora roku, Anna Lutek pracowała w czeskiej Pradze jako doradca zarządu Unipetrolu ds. CSR. Wcześniej, od stycznia 2017 roku do września 2018 roku, była dyrektorem ds. komunikacji Grupy Lotos – odpowiadała m.in. za opracowanie i realizację strategii komunikacji marki, koordynację działań w obszarze komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz nadzór nad przygotowywaniem raportów okresowych firmy. W przeszłości pełniła tez funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego (kierowała też Centrum Informacyjnym resortu), a także związana była z Polskim Radiem i Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (przy projekcie EXPO2010 w Szanghaju). Z wykształcenia jest prawnikiem i psychologiem. Ukończyła też studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych SGGW.

Poprzednio stanowisko dyrektora departamentu PR i komunikacji w Grupie Enea obejmowała Magdalena Hilszer. Hilszer nie informuje o dalszych planach zawodowych. Przekazała jednak PRoto.pl, że będzie kontynuować pracę na stanowisku menedżerskim w obszarze promocji i marketingu. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin