Hofman odwieszony, ale kolejny członek zawieszony

dodano: 
17.12.2013
komentarzy: 
0

Znów głośno o PiS-ie. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania przeciwko Adamowi Hofmanowi, dzięki czemu znów jest członkiem partii. Ponadto ponownie ma pełnić funkcję rzecznika – czytamy w Polska Dziennik Łódzki.

„Dla nas była to sytuacja oczywista i spodziewaliśmy się takiej decyzji prokuratury. Adam Hofman zachował się w sposób honorowy, sam wnioskował o zawieszenie w prawach członka PiS aż do momentu wyjaśnienia całej tej sytuacji” – skomentował Marcin Mastalerek, zastępca rzecznika PiS-u. Najprawdopodobniej zostanie przywrócony na swoje stanowisko, jednak nie zapadła jeszcze decyzja, co stanie się z zespołem, który ostatnio został powołany. Jednak to nie koniec burzy w partii. Tym razem głośno się zrobiło o Tomaszu Kaczmarku, który groził byłemu mężowi partnerki. „Agent Tomek” został już zawieszony w prawach członka partii.

Czy odbije się to negatywnie na wizerunku partii? Zdaniem zastępcy rzecznika PiS-u „sprawa Hoffmana została rozdmuchana do niebotycznych rozmiarów. Media gorliwie informowały o informacjach CBA przesłanych do prokuratury. Jestem ciekaw, czy te same media tak samo ochoczo poinformują, że prokuratura nie dopatrzyła się przestępstwa”. (kg)

Źródło:

Polska Dziennik Łódzki, PiS odwiesza i zawiesza, Michał Wróblewski, 17.12.2013
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin