Hofman opowiada o wizerunku PiS-u

dodano: 
13.08.2009
komentarzy: 
1

W Dzienniku.pl pojawił się wywiad Anny Wojciechowskiej z Adamem Hofmanem z PiS-u. Polityk opowiada dziennikarce o tym, na czym polegać ma nowa powakacyjna odsłona wizerunku jego partii.

„Będziemy i spokojni i silni”, mówi Hofman, choć zaznacza, że nie należy się spodziewać „jakiejś wielkiej strategii”, czy „zmiany” w sprawie wizerunku Prawa i Sprawiedliwości. Uważa on, że w programie partii cały czas jest oferta dla młodych i bardziej umiarkowanych wyborców. „W brew pozorom PiS jest partią młodego pokolenia”, mówi Hofman, tłumacząc, że w szeregach formacji jest wielu młodych działaczy.

Z rozmowy dowiedzieć się można także, że reprezentant młodego pokolenia PiS-u ubolewa nad wytworzonym w świadomości Polaków stereotypowym obrazem działacza tej partii. „Wszyscy wyobrażają sobie, oglądając nas przez media, że przyjdzie lekko nawiedzony facet, który będzie mówił tylko o historii i lustracji”, stwierdza Hofman.(ał)

Czytaj więcej

Źródło:

Dziennik.pl, Hofman: Jesteśmy normalni, rozmawiała Anna Wojciechowska, 12.08.09
komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
17.08.2009
12:07:35
Janusz Rynkowski
(17.08.2009 12:07:35)
Najgorsze jak stereotypowy działacz PiS np. pan Adam Hofmann nie zna historii swojego kraju a zabiera w tej sprawie głos.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin