Instagram pozwoli na publikowanie postów na kilku kontach w tym samym czasie

dodano: 
11.01.2019
komentarzy: 
0

Instagram dodaje możliwość publikowania postów na kilku kontach w tym samym czasie. Póki co funkcja będzie dostępna tylko na urządzeniach z systemem iOS – podaje wersm.com.

Geoff Desreumaux, autor tekstu, uważa, że wielu marketingowców odpowiada za konta więcej niż jednej marki, a niewiele platform udostępnia funkcje zarządzania treściami na różnych kontach.

Nowa opcja na Instagramie ma być dostępna poniżej sekcji, gdzie można oznaczać osoby i dodawać lokalizację tuż przed publikacją posta. Tam będzie wyświetlać się lista kont, którymi zarządza dana osoba, i będzie można zaznaczyć, na których z nich ma się pojawić dodawany post – opisuje źródło.

„Mimo że uwielbiam oryginalne treści, to mam świadomość, że wielu z nas zarządza kontami marek w różnych krajach i w różnych językach lub kontami, których treści skierowane są do określonych odbiorców tej samej marki (jak np. National Geographic). Możliwość publikowania postów na wielu kontach z pewności pozwoli zaoszczędzić takim osobom czas” – twierdzi Geoff Desreumaux. (pp)

Źródło:

wersm.com, Instagram Now Lets You Post On Multiple Accounts At The Same Time, Geoff Desreumaux, 10.01.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin