Jak nie tracić na marketingu?

dodano: 
17.10.2014
komentarzy: 
0

Już 28 października w Warszawie odbędzie się popołudniowe, bezpłatne spotkanie pod hasłem „Jak nie tracić na marketingu?” z udziałem światowych ekspertów – Amita Kochavi i Shaia Beresa z izraelskiego zespołu Maple Team specjalizującego się w optymalizacji działań online. Chętni mogą się rejestrować przez formularz dostępny pod adresem.

Wydarzenie będzie okazją do spotkania z przedstawicielami  Maple Team – światowego lidera w dziedzinie optymalizacji reklam na Facebooku, Google i YouTube.  Shai Beres ( Co-Founder & Head of International Activity) oraz Amit Kochavi (CEO) z Maple Team opowiedzą między innymi o najnowszych narzędziach oferowanych przez Facebooka i Google +, a także o różnicach prowadzenia działań reklamowych w różnych krajach, na różnych kontynentach.

Uzupełnieniem spotkania będą też dyskusja na temat optymalizacji wykorzystania kanałów social media (Norbert Kilen, dyrektor strategiczny Think Kong) oraz optymalizacji działań PR (Anna Rybałtowska-Gańko, On Board Public Relations).

Spotkanie odbędzie się 28 października br. w centrum Warszawy. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zarejestrowani przez stronę uczestnicy dostaną e-mailowe potwierdzenia uczestnictwa.

Po więcej informacji na temat Maple Team organizatorzy zapraszają na stronę.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin