Justyna Siwek nowym rzecznikiem prasowym Poczty Polskiej

dodano: 
07.11.2017
komentarzy: 
0

Justyna Siwek zwyciężyła w wewnętrznym konkursie rekrutacyjnym na stanowisko rzecznika prasowego Poczty Polskiej. Funkcję tę pełni od 1 października 2017 roku. Do jej zadań należą: kreowanie wizerunku Poczty Polskiej, budowanie relacji z mediami oraz organizacja konferencji prasowych, briefingów i spotkań z dziennikarzami, a także przygotowywanie informacji prasowych. Kieruje również pracą kilkuosobowego zespołu biura prasowego Poczty Polskiej.

Wcześniej, przez dziewięć lat,  rzecznikiem prasowym instytucji był Zbigniew Baranowski, który w czerwcu  tego roku zrezygnował ze stanowiska. Do czasu wyboru Justyny Siwek, obowiązki rzecznika pełnił Grzegorz Warchoł, zastępca dyrektora biura zarządu Poczty Polskiej ds. komunikacji.

Justyna Siwek jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego. Poprzednio pracowała w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w Poczcie Polskiej na stanowisku kierownika działu rekrutacji w Pionie Kapitału Ludzkiego, gdzie zajmowała się budowaniem wizerunku pracodawcy oraz marketingiem rekrutacyjnym. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin