Już 28 listopada III Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji

dodano: 
04.10.2018
komentarzy: 
0

Już 28 listopada 2018 roku w Multikinie Ursynów w Warszawie odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji. Spotkanie skierowane jest do menedżerów i specjalistów ds. public relations i komunikacji wewnętrznej, odpowiedzialnych za budowanie profesjonalnego wizerunku, osób planujących rozwój kariery w obszarze PR-u, a także pasjonatów komunikacji.

Konferencja będzie się składać z dziewięciu bloków tematycznych, poświęconych m.in. zagadnieniom digitalu w strategii PR, edukacji i kreowaniu marki przez storytelling, design thinking w praktyce czy efektywnym modelom współpracy PR-owców z agencjami reklamowymi.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w prelekcjach prowadzonych m.in. przez Barbarę Zych, ekspertkę w zakresie employer brandingu, Urszulę Podrazę, specjalistkę w zakresie public relations i komunikacji kryzysowej, Adama Sanockiego, specjalistę komunikacji w relacjach B2B, Adama Mikołajczyka, specjalistę w zakresie marketingu terytorialnego, czy Ewę Tomczak, ekspertkę i moderatorkę design thinking.

Więcej szczegółów dotyczących konferencji znajduje się na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin