Kaczyński i Elżbieta II też blogują

dodano: 
24.12.2007
komentarzy: 
0

Videoblogowanie staje się coraz bardziej popularne. W minionym tygodniu redakcja PRoto pisała, że blogerem został nowy rzecznik PiS-u, Mariusz Kamiński. A w ostatni weekend w mediach pojawiła się informacja, że do grona blogerów dołączył były premier Jarosław Kaczyński, a także królowa brytyjska Elżbieta II.

Jak podało w niedzielę TVN, prezes PiS-u szukał języka, dzięki któremu partia mogłaby dotrzeć do najmłodszych wyborców i znalazł go właśnie w Internecie. Przy pomocy videobloga Kaczyński chce spotykać się z wyborcami „przynajminej ze trzy razy w miesiącu”, co zaznaczył w pierwszej blogowej odsłonie. Na videoblogu prezesa znalazło się już kilkaset komentarzy, a liczba odwiedzających była kilkukrotnie wyższa – donosi TVN. Krzysztof Skórzyński z TVN sugeruje, że „czas sztywnych konferencji, smutnych panów w ciemnych garniturach to już przeszłość”. O sile blogowania przekonali się ostatnio Jacek Kurski i Stefan Niesiołowski oraz Piotr Gadzinowski. Videoblogerem jest też Adam Hofman z PiS-u, który pojawia się w Internecie nie jako polityk, a kucharz.

O tym, że videoblog to łatwy i tani, a przy tym skuteczny sposób dotarcia do odbiorców przekonała się ostatnio także Elżbieta II, królowa Wielkiej Brytanii. Na stronie portalu YouTobe pojawił się niedawno oficjalny videoblog monarchini The Royal Channel. Można tam obejrzeć między innymi pierwsze przemówienie, jakie pół wieku temu wygłosiła królowa, a także wiele ostatnio nagranych przez głowę państwa filmów, jak bożonarodzeniowy komunikat na 2007 rok. (ał)

Źródło:

TVN, Fakty, 22.12.07
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin