Konferencja iComms

dodano: 
11.08.2017
komentarzy: 
0

W dobie ogólnoświatowego kryzysu przywództwa, komunikacja z pracownikami i zespołami staje się coraz większym wyzwaniem. O barierach, rosnących oczekiwaniach pracowników, ale także potencjale komunikacji w firmach będą rozmawiać uczestnicy organizowanej w październiku konferencji iComms.

„Podczas spotkania, w gronie profesjonalistów odpowiedzialnych za komunikację w firmach, zespołach czy projektach, przyjrzymy się najnowszym trendom w obszarze komunikacji wewnętrznej oraz diversity&inclusion, które przeanalizuje Natalia Hatalska, badaczka i analityczka trendów, założycielka instytutu badań nad przyszłością” – zapowiadają organizatorzy i dodają: „uczestnicy będą także mieli szansę przyjrzeć się najnowszym narzędziom wspierającym komunikację wewnętrzną i sprawdzić, które najlepiej pasują do potrzeb ich organizacji”.

Wśród poruszanych tematów znajdą się:

Komunikacja liderska – w jaki sposób niespójność komunikacji menadżerów wpływa na pracowników i jak wspierać liderów w angażującej komunikacji z zespołami? Przegląd najnowszych narzędzi komunikacji wewnętrznej – jak Workplace by Facebook, Google oraz emplo poprawiają przepływ i wymianę informacji w firmach? Diversity & Inclusion – czego oczekują pracownicy oraz inne grupy interesariuszy od firm, w kontekście budowania pozytywnego środowiska pracy? Jakie działania i zmiany wdrażane w firmach przynoszą rzeczywiste efekty? (przegląd najciekawszych case study z całego świata). Facylitacja – w jaki sposób prowadzić efektywne i angażujące spotkania i tym samym budować swoją markę wewnątrz organizacji?

Wyróżnikiem spotkania są organizowane po raz pierwszy warsztaty facylitacyjne, dzięki którym uczestnicy będą mieli okazję na moderowaną wymianę wiedzy i inspiracji. Jednocześnie będą mieli okazję zapoznać się od strony praktycznej z technikami prowadzenia angażujących spotkań. Warsztaty poprowadzi grono certyfikowanych facylitatorów z doświadczeniami w biznesie. Warsztatom patronuje pierwsza w Polsce szkoła facylitacji Pathways.

Do grona prelegentów konferencji iComms zaproszeni zostali zarówno przedstawiciele firm, którzy na co dzień wspierają biznes w budowaniu otwartej i angażującej komunikacji, jak również eksperci wdrażający rozwiązania poprawiające współpracę i wymianę wiedzy w organizacjach. Swoim doświadczeniem podzielą się m.in. przedstawiciele Roche Polska czy Workplace by Facebook.

Pełna agenda konferencji iComms tutaj. Spotkanie odbędzie się w dniach 4-5 października w centrum konferencyjnym NIMBUS w Warszawie. Osoby, które zgłoszą swój udział przed 31 sierpnia otrzymają 20 proc. rabatu od ceny podstawowej.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (red)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin