Konferencja PR-owców uczelni

dodano: 
22.06.2007
komentarzy: 
1

W dniach 27-30 czerwca w Białobrzegach k. Nieporętu odbędzie się dziewiąta konferencja Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich „PRom”. Spotkanie współorganizowane jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Tematem przewodnim dyskusji jest „Umiędzynarodowienie szkolnictwa wyższego a public relations polskich uczelni”.
Na program złożą się prezentacje i debaty na temat PR-owskiego wymiaru umiędzynarodowienia, dyskusja nad możliwością koordynacji promocji polskich uczelni za granicą (poparta analizą doświadczeń Finlandii, Francji i Holandii; rola władz państwowych; rola dyplomacji) i warsztaty (kreatywność w kontaktach z mediami; wystąpienia publiczne; promocja w Internecie). Stowarzyszenie „prom” (www.prom.edu.pl) zrzesza osoby zajmujące się zawodowo tworzeniem dobrego wizerunku oraz informowaniem o działalności edukacyjnej i naukowej uczelni polskich. Jednym z głównych celów stowarzyszenia jest stworzenie platformy komunikacji środowiska akademickiego z otoczeniem. Wortal PRoto objął wydarzenie patronatem medialnym. (psp)

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
30.08.2007
22:16:10
promelek elemelek
(30.08.2007 22:16:10)
Polskie uczelnie widać najlepiej na ostatnim rankingu Shanghai University - trzy sztuki w piątej setce. Proponuję zorganizować konferencję pt. "Pr w rodzinnych spółdzielniach emerytów"
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin