Konferencja Rzeczników Uczelni

dodano: 
27.06.2006
komentarzy: 
0

W dniach od 29.06 do 1.07 odbywa się 7 Ogólnopolska Konferencja Rzeczników Prasowych i Pracowników Biur Promocji Szkół Wyższych. Jej organizatorem jest Politechnika Koszalińska. W programie konferencji znajdą się wystąpienia dotyczące m.in. działań internet public relations uczelni, kwestii podejmowania decyzji przez kandydata na studia oraz finansów w edukacji. Przewidziano także panel poruszający metodologię tworzenia rankingów uczelni wyższych przez prasę ogólnopolską.
Podczas panelu odbędzie się debata z przedstawicielami mediów. Swój udział potwierdzili Waldemar Siwiński (Prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy), Jan Andrzej Nicał (dyrektor miesięcznika edukacyjnego Perspektywy) oraz Piotr Kobalczyk (MIASTO Nowy Dziennik Koszaliński).
W drugim dniu obrad uczestnicy 7 Ogólnopolskiej Konferencji Rzeczników Prasowych i Pracowników Biur Promocji Szkół Wyższych skoncentrują się m.in. na wyborach władz Stowarzyszenia Prom oraz sprawozdaniu Komitetu Założycielskiego i zmianach w Statucie Stowarzyszenia skupiającego osoby na co dzień zajmujące się promocją i public relations uczelni.
Miejscem drugiego dnia obrad będzie prom płynący na Bornholm. Więcej o konferencji na stronie internetowej. Szczegółowych informacji udziela Monika Kaczmarek-Śliwińska.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin