Konkurs „PRaktykuj za granicą”

dodano: 
06.02.2006
komentarzy: 
0

Rozpoczęła się III edycja konkursu public relations „PRaktykuj za granicą”. W projekcie Instytutu Monitorowania Mediów mogą wziąć udział studenci kierunków związanych z PR i komunikacją. Nagrodami dla twórców najlepszych strategii komunikacyjnych dla Amnesty International są staże w europejskich biurach agencji PR Fleishman-Hillard w Londynie, Dublinie i Brukseli.
W konkursie mogą wziąć udział studenci kierunków związanych z PR i komunikacją społeczną. Ze względu na charakter nagrody, warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest płynna znajomość języka angielskiego. Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym - uczestnicy będą mogli rejestrować się i składać projekty prac. W drugim etapie weźmie udział 15 wybranych studentów, którzy przygotują pełne prace konkursowe.W trzecim - 6 wybranych osób stworzy prezentacje multimedialne i przedstawi je jurorom.
Rozstrzygnięcie „PRaktykuj za granicą” i wręczenie nagród nastąpi w czerwcu 2006 roku. Na najlepszych czekają trzy staże w biurach agencji PR Fleishman-Hillard w Londynie, Dublinie i Brukseli. Przeloty do miejsc odbywania praktyk ufundowały linie Centralwings, a nagrody pieniężne zapewnia organizator konkursu, IMM.
Konkurs Instytutu Monitorowania Mediów wspiera patronatem Polskie Stowarzyszenie Public Relations i EUPRERA (European Public Relations Education & Reasearch Association). Partnerami konkursu są organizacje studenckie AIESEC, AEGEE Gdańsk i AEGEE Lublin, imPRess i Progress, a także hotel Hyatt i agencja reklamowa GRAF. Patroni medialni projektu to: Rzeczpospolita, Radio PiN, Press, PRoto.pl, Dlaczego, Semestr, Eurostudent i wortal Kariera.
Wszelkie informacje związane z konkursem, w tym szczegółowy opis tematów i regulamin, znajdują się na stronach internetowych organizatora konkursu Instytutu Monitorowania Mediów www.instytut.com.pl/konkurs Koordynatorem projektu jest Agata Szybieniecka (tel. 022 323 7310, 698 634 593, e-mail: a.szybieniecka@instytut.com.pl).


komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin