Łaszyn szkoli PO

dodano: 
11.12.2008
komentarzy: 
0

Renata Grochal na portalu Gazeta.pl informuje, że posłowie Platformy rozpoczynają w przyszłą środę szkolenia medialne. Szkolić ma ich Adam Łaszyn, który współpracował już z partią przed wyborami w 2007 roku. Jak czytamy w artykule, władze partii chcą wypromować nowe twarze, ponieważ obecnie w telewizji wypowiadają się cały czas ci sami politycy.

Jarosław Gowin przyznaje, że brak nowych twarzy jest tegoroczną porażką Platformy. Zauważa, że wcześniej partia robiła już medialne szkolenia, jednak żaden z posłów się wtedy nie wyróżnił. Autorka zaznacza, że Adam Łaszyn nie chce zdradzać jak będą wyglądały szkolenia dla członków PO. Poza szefem Alert Media Communications w wysławianiu się i precyzyjnym formułowaniu komunikatów posłom ma pomóc prof. Jerzy Bralczyk.

Wiesław Gałązka w komentując podkreśla, że szkolenia medialne prawdopodobnie nic nie zmienią. Zauważa, że polscy politycy nie szkolą się, by nawiązać lepszą komunikację z wyborcami, lecz żeby nauczyć się medialnych chwytów. „Zamiast takich szkoleń doradzałbym raczej terapię u psychologa, żeby politycy zrozumieli, ze są dla nas, a nie dla samych siebie” - zauważa specjalista. (mk)

Źródło:

Gazeta.pl, Platforma show, Renata Grochal, 11.12.2008
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin