Łatwy kontakt z liderami opinii

dodano: 
11.10.2011
komentarzy: 
0

Bezpośredni kontakt z liderami opinii w internecie, ułatwiony kontakt z mediami dzięki usłudze EasyContact, to tylko część zmian w bazie dziennikarzy MediaContact, które wdrożył IMM, aby świętować swoje 11 urodziny.

Chcieliśmy, jak co roku, podziękować naszym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzają. - mówi Paweł Sanowski, prezes Instytutu Monitorowania Mediów - Odpowiadając na ich potrzeby zdecydowaliśmy w tym roku wprowadzić zmiany w bazie dziennikarzy MediaContact, które w dużym stopniu ułatwią komunikację z liderami opinii w internecie, ale również umożliwią sporadyczny kontakt z mediami.

Chcesz skontaktować się bezpośrednio z liderami opinii w internecie?

Od października baza MediaContact jest poszerzona o listę blogów z podziałem na branże, którymi interesują się ich autorzy. Zintegrowane z nią biuro prasowe umożliwia więc sprawną komunikację z autorami ponad 180 blogów z 40 dziedzin, między innymi takich jak: moda i uroda, nowe technologie, kultura i sztuka czy sprzęt elektroniczny.

Jednorazowo chcesz poinformować media o zmianach w Twojej firmie?

Równocześnie dla osób lub firm prowadzących jedynie sporadyczne kontakty z mediami wprowadzono usługę „EasyContact” - możliwość przeprowadzenia jednorazowej wysyłki informacji do wybranych mediów. Zmieniona została także nawigacja i szata graficzna bazy MediaContact, co poprawiło intuicyjność jej obsługi.

Nowe funkcje można bezpłatnie testować po zamówieniu wersji demo na stronie www.mediacontact.pl.

MediaContact to narzędzie rozwijane przez Instytut Monitorowania Mediów. Składa się z codziennie aktualizowanej bazy kontaktów do mediów oraz zintegrowanego z nią biura prasowego. Zawiera ponad 7500 kontaktów do dziennikarzy i ponad 2000 kontaktów do redakcji, w podziale na 76 zakresów tematycznych.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin