REKLAMA

Legia Warszawa wzmacnia dział mediów i PR

dodano: 
11.01.2017
komentarzy: 
0

Do działu mediów i PR dołączył Michał Łukasiewicz, który objął stanowisko szefa mediów społecznościowych. Będzie odpowiadał za content w klubowych kanałach socialmediowych oraz koordynował pracę zespołów foto i wideo. Łukasiewicz objął nowo utworzone stanowisko – wcześniej jego obowiązki rozdzielone były między poszczególnych członków zespołu redakcyjnego.

Łukasiewicz – przed przejściem do Legii Warszawa – był dyrektorem i współtwórcą Catvertiser.com, polskiej platformy do optymalizacji kampanii reklamowych na Facebooku. Pracował wcześniej m.in. w Grupie Mediowej Dentsu (wcześniej Socializer), agencji Mint Media oraz Ströer Digital Media (wcześniej ARBOmedia). Doświadczenie zdobywał także w redakcji sportowej Super Expressu. Łukasiewicz ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.


Michał Łukasiewicz (szef mediów społecznościowych)
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

Do zespołu mediowego warszawskiego klubu piłkarskiego dołączył również Adam Dawidziuk, który objął funkcję redaktora naczelnego portalu legia.com. Będzie odpowiadał za wszystkie treści przygotowywane przez zespół redakcyjny. Poprzednim naczelnym do października 2016 roku był Łukasz Kowalski, który w listopadzie został przesunięty na stanowisko koordynatora ds. kibiców (SLO – Supporter Liaison Officer). Od listopada 2016 do momentu przyjścia Adama Dawidziuka p.o. redaktora naczelnego był Janusz Partyka – redaktor i fotograf zespołu legia.com.

Dawidziuk od 2006 roku pracował w Przeglądzie Sportowym. Swoją karierę rozpoczął w 2002 roku jako redaktor serwisu legia.net, którego później został naczelnym i właścicielem. Pisał również do Życia Warszawy i tygodnika Nasza Legia. Dawidziuk jest też współautorem Księgi Stulecia Legii Warszawa.


Adam Dawidziuk (redaktor naczelny Legia.com)
fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

(mp)

Na zdj. głównym również (druga i trzecia osoba): Izabela Kruk (rzecznik prasowa), Seweryn Dmowski (dyrektor ds. mediów i public relations). Fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin