Lighthouse Consultants ze Skarbcem

dodano: 
12.02.2009
komentarzy: 
0

Lighthouse Consultants rozpozczęła z początkiem lutego współpracę ze Skarbcem Asset Management Holding. W jej ramach agencja będzie odpowiadała za prowadzenie biura prasowego firmy. Konsultanci agencji mają wspierać Skarbiec w zakresie komunikacji z rynkiem i klientami, głównie poprzez wzmacnianie wizerunku medialnego spółek wchodzących w skład holdingu.

Za współpracę z klientem i jednocześnie kontakty z mediami w imieniu Skarbiec AMH odpowiada Magdalena Grzybowska, makler papierów wartościowych, specjalistka w zakresie PR-u finansowego i relacji inwestorskich.

Agencja została wybrana w drodze konkursu, a umowę podpisano na czas nieokreślony. Skarbiec TFI obsługiwała wcześniej agencja ITBC; Skarbiec posiada natomiast w swojej strukturze organizacyjnej Departament Marketingu, którego dyrektor – Joanna Kiełczyńska – odpowiada za komunikację firmy.

W skład holdingu Skarbiec Asset Management wchodzą: Skarbiec Asset Management Holding, Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oraz ProService Agent Transferowy.(kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin