Messenger testuje funkcję przypominania o odpowiedzi na wiadomości

dodano: 
12.06.2019
komentarzy: 
0

Facebook Messenger testuje nową funkcję, która pozwoli na ustawienie przypomnienia o wybranych wiadomościach, na które użytkownik będzie chciał odpisać w późniejszym czasie – informuje portal wersm.com.

Źródło tłumaczy, że większość osób, która prowadzi aktywne życie zawodowe czy towarzyskie, ma trudności z regularnym odpowiadaniem na liczne wiadomości w Messengerze czy maile oraz reagowaniem na powiadomienia pojawiające się w mediach społecznościowych. Dodatkowym utrudnieniem w byciu na bieżąco jest czas, gdy nie możemy korzystać z aplikacji, na przykład podczas jazdy samochodem czy na spotkaniach – czytamy. Z tego też powodu komunikator Facebooka miał rozpocząć testowanie nowej funkcji, dzięki której możliwe będzie odrzucenie nowych wiadomości i wysłanie o wybranej godzinie przypomnienia o nich.

Nową testowaną opcję zauważono w wersji beta aplikacji na systemie Android. Jako jeden z pierwszych poinformował o tym portal mspoweruser.com – pisze źródło. Serwis zanotował, że w Messengerze pojawił się przycisk „Przypomnij mi za godzinę”, dzięki któremu użytkownik otrzyma ponowne powiadomienie o otrzymanej wiadomości. (pm)

Źródło:

wersm.com, Facebook Messenger Tests Snooze Notification Feature, George Carey-Simos, 9.06.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin