Michał Deruś rzecznikiem Izby Administracji Skarbowej w Lublinie

dodano: 
24.09.2020
komentarzy: 
0

1 sierpnia 2020 roku Michał Deruś objął funkcję rzecznika prasowego w Izbie Administracji Skarbowej w Lublinie. Na stanowisku odpowiada m.in. za dbanie o publiczny wizerunek władz organu, media relations, planowanie, opracowywanie i koordynację projektów kampanii informacyjnych, nadzór nad redagowaniem strony internetowej i Biuletynu Informacji Publicznej oraz przekazywanie informacji prasowych. Dodatkowo kieruje także referatem obsługi klienta i komunikacji zewnętrznej.

Deruś z Izbą Administracji Skarbowej w Lublinie związany jest od września 2018 roku – początkowo pracował w dziale spraw wierzycielskich. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w Trzecim Urzędzie Skarbowym w Lublinie (lata 2009-2018), gdzie pracował w drugim dziale obsługi bezpośredniej, pierwszym dziale postępowań podatkowych i pierwszym referacie spraw wierzycielskich. Jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie. Ukończył także studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II i z zakresu prawa podatkowego na Uczelni Łazarskiego.

Poprzednio funkcję rzecznika prasowego Izby Administracji Skarbowej w Lublinie pełniła Marta Szpakowska, która przeszła na emeryturę. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin