Zakłady Azotowe Puławy bez rzecznika

dodano: 
06.12.2018
komentarzy: 
0

Dotychczasowy rzecznik Zakładów Azotowych Puławy Michał Mulawa 3 grudnia 2018 roku zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Sprawował ją od początku 2017 roku (zastąpił wtedy Grzegorza Kulika). Był jednocześnie kierownikiem działu komunikacji korporacyjnej.

Michał Mulawa w ostatnich latach łączył pracę zawodową z karierą polityczną. Od 2015 roku zasiadał w Sejmiku Województwa Lubelskiego. W tegorocznych wyborach samorządowych został wybrany na przewodniczącego Sejmiku. Od 2005 roku jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Przed dołączeniem do Grupy Azoty był rzecznikiem Urzędu Miasta Kraśnik.

Mulawa ukończył studia na Wydziale Politologii UMCS w Lublinie, specjalność samorząd terytorialny i polityka lokalna, oraz studia podyplomowe z zakresu psychologii komunikacji społecznej na Wydziale Psychologii UMCS.

Za kontakty z mediami spółki będą odpowiedzialni pracownicy działu komunikacji korporacyjnej. Zakłady Azotowe Puławy poinformowały, że w najbliższym czasie nie planują ogłaszania konkursu na stanowisko rzecznika prasowego. (bm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin