Mieszko Sibilski: z Eobuwie.pl do Neonetu

dodano: 
02.07.2020
komentarzy: 
0

Mieszko Sibilski 30 czerwca 2020 roku zakończył pracę w Eobuwie.pl. Przez prawie trzy lata pełnił funkcję rzecznika prasowego spółek należących do grupy i organizował biuro prasowe. Odpowiadał m.in. za pozyskiwanie publikacji prasowych, nadzorowanie produkcji materiałów pisanych, fotograficznych i wideo, wzmacnianie wizerunku firmy przez utrzymywanie relacji z prasą, nadzorowanie zespołu prowadzącego komunikację spółki za pośrednictwem LinkedIna oraz współpracę z działem HR w obszarze komunikacji wewnętrznej.

Mieszko Sibilski z Eobuwie.pl związany był od września 2017 roku. Poprzednio pracował natomiast w Cinkciarz.pl, gdzie pełnił funkcję kierownika kreatywnego i Marketing Specialist. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach Magnus Organy (jako Business Development Manager i Sales Manager) i Exos Music (jako Event Manager). Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie studiował język hiszpański.

Jak poinformował PRoto.pl Mieszko Sibilski, od 1 lipca 2020 roku pracuje w firmie Neonet na stanowisku PR Managera. Odpowiada m.in. za prowadzenie biura prasowego. Sibilski dodaje, że w najbliższych miesiącach podejmie się również misji budowy zespołu odpowiedzialnego za komunikację korporacyjną i public relations.

Eobuwie.pl obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko PR Mangera i rzecznika prasowego. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin