Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii organizuje przetarg na wykonanie filmów promocyjnych o polskiej gospodarce

dodano: 
10.09.2019
komentarzy: 
0

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii ogłosiło przetarg na wykonanie 14 filmów informacyjno-promocyjnych o polskiej gospodarce. Produkcje mają prezentować i promować polskie marki produktowe, podkreślać ich innowacyjność i nowoczesność oraz wzmacniać wizerunek Polski i jej gospodarki na arenie międzynarodowej.

Filmy muszą uwzględnić 12 branż priorytetowych takich jak: sprzętu medycznego, maszyn i urządzeń, kosmetyczna, „Mody Polskiej” obejmującej sektor odzieżowy, obuwniczy, galanteryjny oraz jubilerski, IT/ICT, meblarskiej, biotechnologii i farmaceutyków, usług prozdrowotnych, polskich specjalności żywnościowych, budowy i wykańczania budowli, jachtów i łodzi rekreacyjnych oraz części samochodowych i lotniczych.

Całkowita wartość zamówienia to ponad 284 tys. zł netto. Wybrana firma odpowiadać będzie za opracowanie koncepcji kreatywnej, przygotowanie szczegółowych scenariuszy z wykorzystaniem danych statystycznych, produkcję filmów, napisy i transkrypcję w językach polskim i angielskim, postprodukcję i przekazanie praw autorskich.

Oferenci powinni przedstawić co najmniej trzy usługi, z których każda była o wartości nie mniejszej niż 15 tys. zł brutto i polegała na wykonaniu filmu informacyjno-promocyjnego dłuższego niż 120 sekund. Projekty powinny być z ostatnich trzech lat (lub w czasie trwania działalności firmy, jeśli istnieje ona krócej).

Oferty można składać w Kancelarii Głównej Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii do 13 września 2019 roku do godziny 11.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin