REKLAMA

Monika Dziekan dyrektor zarządzającą w Teatrze Kamienica

dodano: 
11.01.2017
komentarzy: 
0

Dotychczasowa PR Manager instytucji awansowała na dyrektor zarządzającą. W ramach nowego stanowiska Monika Dziekan będzie odpowiedzialna za przygotowanie i wprowadzenie strategii rozwoju teatru na najbliższe lata, polegającej m.in. na zwiększeniu sprzedaży przy użyciu kanałów internetowych.

Dziekan wcześniej pełniła funkcję rzecznika prasowego Wojewódzkiego Urzędu Konserwatora Zabytków w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. Cyfrowym Polsacie i przy kampaniach politycznych. Od kilku lat związana jest z Wydziałem Gospodarki Światowej na SGH, gdzie wykłada przedmiot „Kontakty z Mediami.”

Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, później podyplomowe na SGGW medioznawstwo i zarządzanie informacją, a także studia podyplomowe (specjalność: menedżer kultury) na SGH.

Laureatka PRotona 2013 w kategorii „Osoba/zespół zajmujący się komunikacją w instytucji/administracji publicznej”.

Monikę Dziekan na stanowisku PR Managera Teatru Kamienica zastąpi Magdalena Stremplewska. Uprzednio zajmowała się mediami społecznościowymi teatru. Wcześniej przez osiem lat pracowała jako dziennikarz, redaktor oraz wydawca online, m.in. w Gazecie Pomorskiej. Ma także doświadczenie w pracy w biurze prasowym, zdobyte w Urzędzie Miasta w Toruniu.

Jest absolwentką Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

(mw)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

REKLAMA

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin