Na wiosnę PiS będzie wszędzie

dodano: 
14.02.2012
komentarzy: 
0

W PiS-ie działa nieformalna grupa, która ma przygotować wiosenną „ofensywę” tej partii. Po Wielkanocy ma ona przedstawić projekty reform, najprawdopodobniej będzie im towarzyszyła kampania w mediach. Rzecznik PiS Adam Hofman zaprzecza, jakoby partia przygotowywała „wiosenną rewolucję”. Natomiast według Rzeczpospolitej Hofman jest jednym z członków zespołu przygotowujących tę rewolucję.

Poza rzecznikiem w jego skład wchodzą m.in. Adam Lipiński, Tomasz Poręba i kilku ekspertów: ekonomistów, politologów i socjologów. Efekt jej prac ma być widoczny po świętach wielkanocnych. Są propozycje, aby rozpoczęła się 10 kwietnia, czyli w drugą rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Jak zaznaczył Hofman w radiu TOK FM, PiS pracuje nad projektami cywilizacyjnymi, ale prac „nie prowadzą ich żadne tajne zespoły”. Nie chciał jednak zdradzić szczegółów, bo ujawnienie strategii mogłoby nie wyjść na dobre jego ugrupowaniu. (ks)

Źródło:

tokfm.pl za PAP, Po Wielkanocy PiS ma być wszędzie. „Wiosenną rewolucję” szykują m.in. Hofman i Lipiński, psm, 14.02.2012
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin