Najlepsi polscy mówcy w Warszawie

dodano: 
10.09.2012
komentarzy: 
0

Już 28 września, z okazji II edycji Festiwalu Inspiracji, najlepsi mówcy w Polsce przyjadą do Warszawy, by zaprezentować swoje umiejętności i zainspirować środowisko biznesowe do ciekawych i porywających przemówień. Na spotkanie zaprasza PRoto.pl.

Podczas Festiwalu, zorganizowanego w Bibliotece Narodowej, zawodowi mówcy pokażą, jak właściwie przygotować się do wystąpienia, jak używać historii, jak motywować, jak sprzedawać i być zapamiętanym, jak nie dać się pokonać tremie i jak mówić, by trafić do każdego słuchacza. Wydarzenie skierowane jest głównie do managerów odpowiedzialnych za komunikację, pracowników kadr, PR, organizatorów konferencji, eventów firmowych oraz handlowców. Do uczestnictwa zaproszeni są jednak wszyscy zainteresowani.

Wśród tegorocznych prelegentów znaleźli się eksperci w dziedzinie prezentacji oraz pasjonaci nowych idei biznesowych: Dariusz Milczarek („Nie rozsypuj swoich cukierków w holu”), Robert kreol („Be heard”), Robert Noworolski („Mechanika zysku i szczęścia – praktyczne wskazówki”), Jacek Walkiewicz („O ważności uważności”), Grzegorz Turnia („Talent we mgle”), Robert Jasiński („Mistrzostwo Osobiste, czyli słów kilka o ciągłej drodze”), Romeo Grzębowski („Budowanie zwycięskich zespołów w sporcie i biznesie”) czy też Jerzy Zientkowski („Matematyka przemówień”).

Organizatorem Festiwalu Inspiracji jest Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców oraz Speakerslair. Festiwalem Inspiracji swoim patronatem objął Klub Integracji Europejskiej, Polskie Stowarzyszenie Public Relations, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Patronami medialnymi są: PRoto.pl, Harvard Business Review, Network Magazyn, nf.pl, konferencje.pl, treco.pl, knowbox.pl oraz konferencje.com.

Termin Konferencji Festiwal Inspiracji: 28 września 2012, godz. 9:00 – 17:30.

Miejsce: Gmach główny Biblioteki Narodowej w Warszawie, al. Niepodległości 213, 02-086 Warszawa

Strona internetowa i zapisy: festiwalinspiracji.pl

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin