Paulina Smaszcz-Kurzajewska zatrudniła PR & Communication Managera

dodano: 
08.11.2019
komentarzy: 
0

Aleksandra Konieczny od listopada 2019 roku pracuje w firmie BRAND NEW Paulina Smaszcz-Kurzajewska jako PR & Communication Manager. To nowo utworzone stanowisko w firmie, która działa od kwietnia 2019 roku.

Do zadań nowej pracownicy należy przygotowanie i realizacja strategii komunikacji (PR i e-PR), współpraca z mediami, a także organizowanie i koordynowanie ogólnopolskich eventów Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, a także jej projektów specjalnych, m.in. szkoleń, które mają na celu wspieranie kobiet. Odpowiada również za projekty CSR Fundacji Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej #Lovuję.

Aleksandra Konieczny poprzednio pracowała jako rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie i Katowicach, była także specjalistą ds. PR w Izbie Gospodarczej Metali Nieżelaznych i Recyklingu. Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego (kierunek politologia, specjalność dziennikarstwo i komunikacja społeczna) oraz studiów podyplomowych nowy public relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin