PETA stworzyła „mrożące krew w żyłach” filmy na Halloween

dodano: 
31.10.2018
komentarzy: 
0

PETA (People fot the Ethical Treatment of Animals – przyp. red.), organizacja walcząca o etyczne traktowanie zwierząt, stworzyła dwa „mrożące krew w żyłach” filmy z okazji Halloween.

Pierwszy z nich nosi tytuł „Old MacDonald” i został przygotowany dla niemieckiego oddziału PETA przez Filmakademie Baden Württemberg. Wideo przedstawia dziewczynkę, która odkrywa farmę starego MacDonalda, a w tle słychać śpiew jej kolegów z klasy.

„Posłuchaj, jak niesamowity śpiew dzieci odbija się echem w halach starej farmy MacDonalda i zostań świadkiem przerażających widoków i dźwięków, których przemysł mięsny nie chce pokazywać” – czytamy opis wideo na stronie organizacji.

Drugi z filmów, stworzony dla włoskiego oddziały PETA przez Archer Troy, Central Films i Rabbit House, pokazuje, co mogłoby się stać, gdyby zwierzęta chciały się zemścić.

„Każdy, kto odwraca wzrok lub zatyka uszy, oglądając te przerażające sceny w filmach PETA, może pomóc powstrzymać ten horror, z jakim codziennie spotykają się zwierzęta, i wybierać wegańskie posiłki” – mówi Tracy Reiman, Executive Vice President organizacji. (pp)

Źródło:

peta.org, Scary PETA Videos Ask Viewers to Stop the Horror of the Meat Industry, 29.10.2018; zdjęcie główne: youtube.com/ PETA
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin