PiS wybiera spin-doktorów i szefa sztabu

dodano: 
17.05.2011
komentarzy: 
2

Jak informuje serwis wiadomosci.onet.pl, powołując się na PAP, największe szanse na stanowisko szefa kampanii parlamentarnej mają wiceszef PiS Adam Lipiński oraz wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński. Lipiński już teraz kieruje w partii roboczym zespołem ds. wyborów.

Jak czytamy w portalu, w tym lub przyszłym tygodniu PiS wybierze szefa sztabu wyborczego. Spekuluje się również o tym, kto będzie miał wpływ na tegoroczną kampanię tej partii.

Nadal nie wiadomo, kto będzie głównym architektem kampanii PiS. Jak czytamy, w nadchodzących wyborach wzrośnie znaczenie Jacka Kurskiego, w partii nie ma już bowiem Adama Bielana i Michała Kamińskiego. A duet ten często prezentował pomysły sprzeczne z propozycjami Kurskiego. Poza Kurskim wpływ na kształt kampanii będą mieli rzecznik PiS Adam Hofman, Mariusz Kamiński i Dawid Jackiewicz - zaliczani w partii do tzw. frakcji młodych.

Nadal niejasna jest przyszłość Adama Bielana, który odszedł z PiS wraz z Joanną Kluzik-Rostkowską, a następnie został przez nią usunięty z PJN. Sam Bielan nie podjął jeszcze decyzji dotyczącej przynależności partyjnej. Jarosław Kaczyński natomiast zadeklarował, że „będziemy z zainteresowaniem przyglądać się ewolucji Adama Bielana". (ks)

Źródło:

wiadomosci.onet.pl za PAP, Decydujący moment dla PiS. Nowy szef sztabu wyborczego i nowi spin doktorzy, 17.05.2011
komentarzy:
2

Komentarze

(2)
Dodaj komentarz
18.05.2011
13:58:26
Redakcja
(18.05.2011 13:58:26)
Cóż... chodziło nam o skojarzenia ze spin doktorami, a nie z PiS. Sympatyków Prawa i Sprawiedliwości przepraszamy. Przeciwnicy jak widać odczytali to jednoznacznie.
17.05.2011
16:47:10
bbb
(17.05.2011 16:47:10)
Nie cierpię partii pt. PiS, ale od redakcji portalu wypadałoby, aby tak nie epatować Waszym poglądem na tę partię, zamieszczając taką fotografię...
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin