Powrót do wirtualnej rzeczywistości. GMC Live! vol. 3 już 3 grudnia!

dodano: 
10.11.2020
komentarzy: 
0

Zbliża się kolejna marketingowa konferencja GMC! Po wrześniowym wydarzeniu w wersji stacjonarnej z udziałem między innymi Jurka Owsiaka, Artura Jabłońskiego, Anny Mościckiej oraz Piotra Buckiego, podczas której po wielomiesięcznej przerwie udało się marketerom spotkać twarzą w twarz, organizator wydarzenia – Grupa MTP – wraca do wirtualnych konferencji. Już 3 grudnia 2020 roku odbędzie się trzecia odsłona Golden Marketing Conference online - GMC Live!.

Tak samo jak w przypadku poprzednich edycji wydarzenie będzie bezpłatnie transmitowane w internecie na kanałach Facebook oraz YouTube GMC. Transmisja rozpocznie się o godzinie 10:00.

GMC Live! oraz GMC Live vol. 2 miały w sobie to, do czego stacjonarna Golden Marketing Conference przyzwyczaiła swoich odbiorców: merytoryczne i inspirujące wystąpienia, tempo i zaangażowaną społeczność marketingowców oraz branżowych ekspertów z największych polskich i międzynarodowych firm.

Do udziału w GMC Live! vol. 3 zaproszono prelegentów, których wykłady poruszą najistotniejsze w ostatnich miesiącach obszary e-commerce, employee advocacy, optymalizacja doświadczeń użytkownika, prawo w marketingu, praca zdalna czy e-sport.

Więcej informacji można znaleźć na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym konferencji. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin