PR kryzysowy w PRoto.pl! I edycja!

dodano: 
09.05.2011
komentarzy: 
0

Po raz pierwszy w kalendarzu szkoleń PRoto.pl zagościło szkolenie z PR kryzysowego. Temat ten wskazali czytelnicy PRoto.pl zarówno w sondzie, jak i w konkursie, przeprowadzanych w kwietniu.

Cieszymy się, że tak szybko mogliśmy odpowiedzieć na zapotrzebowanie środowiska PR – owców, tym bardziej, że udało nam się pozyskać do współpracy rzecznika NIK-u - Pawła Biedziaka.

Szkolenie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ prowadzący poprosił, aby uczestnicy przynieśli ze sobą laptopy, tak, aby mogli pracować na realnych sytuacjach znalezionych w sieci.

Paweł Biedziak jest ekspertem PR, byłym policjantem i dziennikarzem. Obecnie sprawuje funkcję rzecznika prasowego Najwyższej Izby Kontroli.

W latach 1994-1997 był rzecznikiem komendanta wojewódzkiego Policji w Szczecinie, od listopada 1997 rzecznikiem kolejnych czterech Komendantów Głównych Policji. Karierę w Policji skończył w styczniu 2007. W swojej codziennej pracy w Policji nie raz spotkał się z sytuacjami kryzysowymi różnego formatu.

Od lutego 2007 r. do lutego 2009 r. był zastępcą redaktora naczelnego Super Expressu oraz współautorem 13 filmów dokumentalnych o historii polskiej policji (Zbrodnie niedoskonałe). 2 marca 2009 roku został rzecznikiem prasowym Najwyższej Izby Kontroli.

Paweł Biedziak ma ponadto bogate doświadczenie dydaktyczne. Prowadzi zajęcia na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, studiach podyplomowych Public Relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera, jest też kierownikiem studiów w Instytucie Chrześcijańskich Mediów i Komunikacji Społecznej Warszawskiego Seminarium Teologicznego.

Jest laureatem nagrody Łeb PR 2007 przyznawanej przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations i członkiem Akademii Ekspertów PR.

Zapraszamy na szkolenie!

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin