PR-owcy królowej Elżbiety przestraszyli internautów

dodano: 
14.11.2017
komentarzy: 
0

Kilka dni temu na oficjalnym profilu brytyjskiej rodziny królewskiej na Facebooku pojawiło się zdjęcie królowej Elżbiety, które zaniepokoiło internautów – podaje chillizet.pl. Na fotografii monarchini ubrana jest w czarny kapelusz i płaszcz, przedstawiona jest z profilu i wygląda, jakby była zadumana – czytamy. Niektórym użytkownikom serwisu zdjęcie zasugerowało, że królowa umarła – czytamy dalej.

Pod postem szybko zaczęły się pojawiać komentarze. „Boże, myślałam przez chwilę, że ona umarła” czy „Prawie miałem atak serca, myślałem dokładnie to samo” – przytacza treść kilku wpisów źródło.

Źródło: facebook.com/TheBritishMonarchy

Feralnie dobrana przez PR-owców fotografia miała zupełnie inny przekaz – czytamy na chillizet.pl. Na zdjęciu królowa ma do płaszcza przypiętą broszkę, przypominającą czerwone maki. Nawiązuje ona do obchodów brytyjskiego Dnia Pamięci, który wypada 11 listopada. „Nic strasznego zatem się nie stało i fani mogą się uspokoić” – konkluduje źródło. (pp)

Źródło:

chillizet.pl, Zamieszanie wokół nowego zdjęcia profilowego królowej na Facebooku. Jeden szczegół przeraził internautów, 10.11.2017
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin